ARMADA KİM?

ARMADA
Armada ismini 1980 yıllarında tanınmış Yenilmez Armada Galatasaray basketbol ekolünden almış 1990 yılında Cihat Leventin kurduğu bir basketbol okuludur.

Zaman içinde gençlik, kamp ve spor organizasyonları yapma becerileri ile kendini kanıtlayarak bir spor markası olmaya aday olmuştur.
 
Hedefi kendi organizasyonu içinde yetiştirdiği liderler ve yöneticiler ile basketbol, kampçılık ve spor organizasyonları alanında yüksek kalitede hizmet vermektir.
 
Doğaçlama ve yaratıcı kıvılcımın değerliliğine inanan kulüp felsefesi; yetiştirdiği öğrenciler ile hayatta güçlü bir duruş sergileyen bireyler yetiştirmeyi misyon edinmiştir.
 
Çağın getirdiği yapmacık ve beklentiye aşırı dayalı başarı ve bireyselleşme modelleri yerine doğal, idealizim ve realizmin buluştuğu bir gelişim çizgisi referans edinilmiştir.
 
Doğallık ve gerçeklerle uzlaşan bireyselleşme en sağlıklı güçtür.
Antrenörlerimiz ve çalışanlarımız kendilerini idealist bir biçimde yıllarına basketbol ve spora adayarak gelişmiş genç bir ekipten oluşur. İlgi, samimiyet ve disiplin koçlarımız ve her çalışanımızın en temel değerleridir.
* Velilerimize çocukları spor yaparken kendilerine benzer aileler ile dostluklar kurabilecekleri yeni velilerle tanışma fırsatı. * Farklı sporları daha kolay yapabilmek için bedenin erken yaşta eğitilmesi.
* Kültürlü ve algıları açık bireyler olma konusunda samimi katkılar sağlaması.